גרסה לגולשים עם מוגבלויות גרסה לגולשים עם מוגבלויות
הסל נשמר ל 00:00 דקות
הוסיפו !BRAVO למועדפים

קופת !BRAVO

  • לתשלום: 3221* או 072-275-3221
  • א׳-ה׳ 8:00-22:00, ו׳ 8:00-15:00, ש׳ 9:00-21:00
http://www.facebook.com/CupatBravo4u
תיאטרון ישראלי

מופע - קונצ'רטו נשי ברה מינור

עיר תאריך מיקום ההצגה
תל אביב-יפו מוזיאון תל-אביב לאמנות - אולם אסיא 76 כרטיסים
65 תל אביב-יפו
רכישת כרטיסים מופע - קונצ'רטו נשי ברה מינור, תל אביב-יפו, מוזיאון תל-אביב לאמנות - אולם אסיא רכישת כרטיסים 50 דקות
מופע - קונצ'רטו נשי ברה מינור

משך: 50 דקות

המופע כולל עירום.

"קונצ'רטו נשי ברה מינור" הוא מופע חדש של קבוצת "סמרטוט", שהוקמה והונהגה ע"י חוני המעגל בשנות ה-80 ומהווה גרעין של יוצרים. עיקר עבודת הקבוצה מתבסס על הכלאה בין האמנות הנייחת לאמנות הניידת, בין האמנות הפלסטית לאמנות התיאטרון. המופע מבוסס על הרעיון האחרון של חוני המעגל ז"ל, אותו התכוון אך לא הספיק להעלות במלואו על הבמה. לאחר מותו הורכב מרשימותיו ומקטעי וידאו שהספיק לצלם, פאזל רב ממדי. 

המופע "קונצ'רטו נשי ברה מינור" הוא על תל אביב של שנות ה-50. ארץ ישראל הבתולית והנאיבית פוגשת את פריז הזוהרת של אותם הימים. ארבע נשים המתוודעות אל נשיותן בשנים בהן פריז המציאה מחדש את האופנה ותל אביב המציאה את עצמה. 
במופע, על במה לבנה מוצב פסנתר כנף ונגנית עירומה. על גבי מסך מוקרנים לסירוגין אתרים המשדרים יוקרה ודימויים של פרטי לבוש ותופרת אחת המנסה לאחות את קרעי נפשה הסדוקה מאגו של הנגנית. התופרת מנסה לעטות עליה בגיד שש וארגמן המולבשים וירטואלית ע"י האימג'ים המוקרנים על המסך. בנוסף מוצג פיסול תלת מימדי של איברים, נשיים בעיקר, סמל לריקנות, סגידה לגוף, דילוג על חשיבה נשגבת ורוח. על הבמה רקדנים בתלבושות אוונגרדיות ופסיכודאליות הממלאים את החלל כתפאורה חיה, כדמויות הלקוחות ממעמקי הנפש הטועה של כולנו, ואת כל ההתרחשות מלווה נגינת הפסנתר.
 

מערכת Orphusגילית שגיאת כתיב? סמן טקסט באמצעות העכבר ולחץ Ctrl+Enter