גרסה לגולשים עם מוגבלויות גרסה לגולשים עם מוגבלויות
הסל נשמר ל 00:00 דקות
הוסיפו !BRAVO למועדפים

קופת !BRAVO

  • לתשלום: 3221* או 072-275-3221
  • א׳-ה׳ 8:00-22:00, ו׳ 8:00-15:00, ש׳ 9:00-21:00
http://www.facebook.com/CupatBravo4u
מוזיקת רוק

פסוי קורולנקו במופע חדש

מכירה מוקדמת, מחיר מיוחד

מחיר משתלם לגולשי בראבו במכירה מוקדמת!

ההנחות בתוקף לעת הרכישה. מארגן האירוע רשאי להפסיק את המבצע בכל עת.

עיר תאריך מיקום ההצגה
תל אביב-יפו מועדון האזור 16 כרטיסים
95 תל אביב-יפו
רכישת כרטיסים לא מסומנים פסוי קורולנקו במופע חדש, תל אביב-יפו, מועדון האזור רכישת כרטיסים שעה ו-40 דקות
באר שבע בר 7 16 כרטיסים
85 באר שבע
רכישת כרטיסים לא מסומנים פסוי קורולנקו במופע חדש, באר שבע, בר 7 רכישת כרטיסים שעה ו-40 דקות
חיפה מועדון רודאו 13 כרטיסים
85 חיפה
רכישת כרטיסים לא מסומנים פסוי קורולנקו במופע חדש, חיפה, מועדון רודאו רכישת כרטיסים שעה ו-40 דקות
ירושלים בר בסרביה 9 כרטיסים
85 ירושלים
רכישת כרטיסים לא מסומנים פסוי קורולנקו במופע חדש, ירושלים, בר בסרביה רכישת כרטיסים שעה ו-40 דקות
פסוי קורולנקו במופע חדש

משך: שעה ו-40 דקות

פתיחת דלתות במועדונים 30 דק' לפני תחילת ההופעה.
שירה אנגלית, עברית, רוסית ויידיש! מודיע בעברית.


פסוי קורולנקו במופע חדש
​ הופעות בחיפה, באר שבע וירושלים - הופעות סולו של פסוי
בהופעה בתל אביב - פסוי יופיע במופע חגיגי ומיוחד לקראת היום הולדת ה-50 שלו. פסוי יופיע סולו, עם איגור קרוטוגולוב, עם להקת "אוי דיויז'ן" וגם ישיק דיסק חדש שלו עם ההרכב החדש  Psoy & The Israelifts

פסוי קורולנקו חוגג את יום ההולדתו ה-50. במסגרת החגיגה יופיע ב-29 באפריל במועדון "האזור" בתל אביב במופע סולו, בשיתוף עם להקת אוי דיוויז'ן ומוזיקאים ישראלים רבים אחרים. במסגרת האירוע יושק הדיסק החדש "סוּ ס, כּ לבֿ, חייל, און אַ זונה", שמורכב כולו משירי יידיש שהושרו על ידי חיילים יהודים מברית המועצות ומרוסיה הצארית.

פסוי קורולנקו (מוסקבה) - זמר ומשורר יהודי-רוסי, מבצע שירים בסגנונות שונים החל משירי המורשת הרוסית של שנות העשרים ועד למוזיקה אלקטרונית. פסוי כותב ומבצע שירים ברוסית, ביידיש, באנגלית, בצרפתית.

האירוע "איך זה יהיה - חמישים הפוך?" - הוא ערב שמוקדש כולו ליום הולדתו ה-50 של פסוי. הערב יורכב מארבעה חלקים שונים לחלוטין.

בתחילה פסוי יציג את מופע הסולו שלו (פסנתר + שירה), כשאחריו יצטרף אליו המוזיקאי איגור קרוטוגולוב (בס, מסור) למופע המשלב מוזיקת אוונגארד וקריאת שירה.
לאחר הפסקה קצרה יחזור פסוי לבמה יחד עם מוזיקאים ישראלים במסגרת הרכב חדש בשם Psoy & The Israelifts למופע השקה מיוחד לאלבום "סוּ ס, כּ לבֿ, חייל, און אַ זונה".

האלבום הוא שיתוף פעולה בין לאומי בין פסוי קורלנקו, הכנר והמלחין גרשון לייזרסון (אוי דיוויז'ן), הגיטריסט ונגן העוד יניב טייכמן (מירי מסיקה, מוש בן ארי, חווה אלברשטיין ועוד), החצוצרן אלי פרמינגר (מארש דונדורמה), ומתופף הרוק האמריקאי קית' אברהמס (Kayo Dot). האלבום בנוי בעיקרו משירים ביידיש שהושרו על ידי חיילים יהודים מברית המועצות ומרוסיה הצארית. על אף המקורות הטקסטואלים הקדומים, ההרכב מציע פרשנויות חדשניות לשירים. במקרים רבים הטקסטים הולחנו מחדש. העיבודים המוזיקליים מציעים שילוב מפתיע בין מוזיקה יהודית, מוזיקה רוסית עממית, קברט, רוק, ג'אז ואף השפעות וכלי נגינה מעולם המוזיקה האוריינטלית כדוגמת עוד ודודוק (כלי נשיפה ארמני). הפרויקט מציע זווית צעירה, רעננה וחדשנית, שמצד אחד מנגישה את היידיש ואת תוצריה התרבותיים לקהלים חדשים, ומן הצד השני מציעה פרשנויות חדשות שפותחות שאלות ביחס למקומה של היידיש ותרבותה במציאות הישראלית בשנת 2017.

חלקו האחרון של הערב יהיה שמח במיוחד: מופע משותף של  פסוי ואוי דיוויז'ן!

מוזיקת קברט יהודית עכשווית המבוססת על כלייזמר, מוזיקת עולם, סקא אפילו היפ-הופ בשפות שונות ולהיטים מפורסמים ברוסית וביידיש, אשר חלקם נכתבו במקור או עובדו ע"י פסוי או "אוי" לגרסאות החדשות. התוצאה מראה כי כלייזמר, המוצג בדרך כלל כמוסיקה יהודית מסורתית, עשוי להיות לא לגמרי יהודי, לא ממש מסורתי ולפעמים גם לא מוזיקלי. פייסעחה בורשטיין, ביטלס, שוברט, ארקדי סברני – אלה הם כמה דוגמאות של יוצרים שעבודותיהם יעובדו ויוצגו בהופעה.

ומה אתם חושבים, איך זה יהיה - חמישים הפוך? אם אתם יודעים מה התשובה, תבואו ב-29 באפריל למועדון "האזור" וספרו אותה לפסוי. ואם אתם בעצמכם לא יודעים מה התשובה - תבואו בכל זאת, כי את התשובה ועוד תשובות לשאלות חשובות אחרות אנו בוודאי נשמע באותו הערב מהבמה ואפילו מחוץ לבמה.
21:30 מופע יחיד של פסוי "השירים האהובים של תיאולוגים"
22:00 פסוי קורולנקו + איגור קרוטוגולוב במופע "HHHH№6"
22:20 Psoy & The Israelifts משיקים אלבום "סוּ ס, כּ לבֿ, חייל, און אַ זונה" (Equine Canine Soldier Whore)
פסוי קורולנקו: שירה, גרשון לייזרסון: קונטרבס, כינור, שירה, לחנים, יניב טייכמן: עוד וגיטרה חשמלית, אלי פרמינגר: חצוצרה, רגב ברוך: תופים

23:00 - פסוי + אוי דיוויז'ן:
פסוי קורולנקו - שירה, אסף תלמודי - אקורדיון, אייל תלמודי - קלרינט, גרשון לייזרסון - כינור, שירה, אביחי טוכמן - בס
 
​ תמונות סטילס: קבקובה יוליה

מערכת Orphusגילית שגיאת כתיב? סמן טקסט באמצעות העכבר ולחץ Ctrl+Enter