גרסה לגולשים עם מוגבלויות גרסה לגולשים עם מוגבלויות
הסל נשמר ל 00:00 דקות

קופת !BRAVO

  • לתשלום: 3221* או 072-275-3221
  • א׳-ה׳ 8:00-22:00, ו׳ 8:00-15:00, ש׳ 9:00-21:00
http://www.facebook.com/CupatBravo4u
מוזיקה קלאסית

שלושת הטנורים -דוד גביניאנידזה, אלחנדרו אולמדו, פרנצסקו אנילה

ארכיון תאריך: 3 אוקטובר 2011 - 6 אוקטובר 2011

משך: שעתיים, כולל הפסקה

 אנו מציעים לכם את שלושת הטנורים המובילים בקונצרט אחד! כוכבי האופרה של ארצות הברית, רוסיה ואיטליה ייפגשו בפעם הראשונה על במה אחת בפרויקט של הקרן "הכישרון של העולם".
קול הקסם - רוטט ורך, המתנגן בצליל מענג... במוסיקה הזאת, אתה שומע את ההרמוניה האוניברסלית שממלא את הלב בשמחה והתרגשות בלתי מוסברת!
אלחנדרו אולמדו - "תגליתו" של פלסידו דומינגו, טנור, קולו הכניע את אמריקה, פרמייר מקסיקו האופרה מקסיקו סיטי - השחקן הראשי, "מטרופוליטן אופרה" (ארה"ב, ניו יורק), הוזמן לביתם של מלכי ספרד ומחליפו של לוצ'אנו פבארוטי המפורסם ב"שלושה "הטנורים".
פרנצ'סקו אנילה - הסולן של "לה סקאלה", זוכה בתחרויות יוקרתיות רבות, כולל תחרות מריו דל מונקו, "הקול הטוב ביותר בטוסקנה." הוא הופיע במדינות אירופה ואסיה והשתתף בהפקות פרנקו זפירלי.
דוד Gvinianidze - בעל קול לירי, דרמטי מקסים וקטיפתי, טנור בעל קול מגוון. שמו של אמן זה ידוע היטב לציבור ברוסיה ובעולם. נשיא קרן "הכישרון של העולם", המחבר והמנהל האמנותי של הפרויקט הבינלאומי "קונצרט גאלה של שלושת הטנורים", יוצק תבונה עמוקה לתוך החומר המוזיקלי ובעל יכולת מרשימה להעביר לקהל את הניואנסים העדינים ביותר של המחבר, אם זה מוזיקלית ואם זה בימתית, במופע על הבמה.
תוכנית הקונצרט כוללת את האריות הפופולריות ביותר באופרה, פרי יוצרם של מלחינים רוסים וזרים. בניהם: הרפרטואר של קארוזו, מריו לנזה, מ. דל מונקו, פבארוטי, פ. דומינגו ועד..., כמו כן הם יבצעו שירים נפוליטניים בעלי קסם מהפנט, לוהט ומרתק מנגינות מאמריקה הלטינית ומוסיקה קמרית רוסית.

מערכת Orphusגילית שגיאת כתיב? סמן טקסט באמצעות העכבר ולחץ Ctrl+Enter